Про компанію

Працюємо у сфері технічного обслуговування та аналізу працездатності транспортних засобів з 2005 року.

ТОВ “ЛТ-ГРУПП” – сучасна станція техобслуговування та спеціалізований центр сертифікації авто у Харкові, акредитований НААУ, пропонує повний перелік послуг з технічного обслуговування та технічної діагностики обладнання транспортних засобів на предмет відповідності нормативним актам стандартів ДСТУ ISO/IEC 17025.

Ми запрошуємо автовласників приватних легкових авто, вантажівок, комерційного транспорту, причепів та напівпричепів, маршруток та таксі пройти технічну діагностику та техобслуговування у Харкові. У нашому розпорядженні сучасне випробувальне обладнання та кваліфіковані спеціалісти з правом видачі міжнародного сертифікату технічного огляду. У своїй роботі ми використовуємо різні методи та системи технічної діагностики для точного визначення стану ТЗ та прогнозування подальших змін у процесі експлуатації, що дає можливість контролювати працездатність автотранспортної техніки.

Види технічної діагностики під час експлуатації та ремонту:

 •  попереднє – спрямоване на визначення фактичного обсягу робіт з ТО та ремонту складових частин авто;
 •  заявкове – виконується за поданням заявки водія з метою виявлення дефектів;
 •  ресурсне – здійснюється для можливості прогнозування ресурсу служби окремих деталей та вузлів ТЗ;
 •  передремонтне – дозволяє визначити технічний стан складових частин для необхідності ремонту;
 •  післяремонтне – передбачає оцінку якості виконаного ремонту на СТО та ремонтних базах.

Ми використовуємо різні методи технічної діагностики:

1. Суб’єктивні (візуальний огляд якості ущільнень, витоку ПММ; прослуховування – стукіт підвіски та інші характерні шуми; простукування різьбових, шпонкових або зварювальних з’єднань).

2. Об’єктивні (здійснюються з використанням технічних засобів, приладів та обладнання – датчики, лічильники, сигналізатори, стенди тощо). Замовити технічну діагностику машин або отримати детальну консультацію менеджера ви зможете за телефонами, вказаними у шапці сайту.

Ми проводимо випробування для наступних категорій транспортних засобів

# Категорія транспортного засобу Пояснення
1 M1 транспортні засоби, які спроектовані та виготовлені для перевезення пасажирів та мають не більше 8 місць крім місця водія
2 M2 транспортні засоби, які спроектовані та виготовлені для перевезення пасажирів та мають більше 8 місць крім місця водія, максимальна маса яких не більше ніж 5 тонн
3 M3 транспортні засоби, які спроектовані та виготовлені для перевезення пасажирів та мають більше 8 місць крім місця водія, максимальна маса яких більша ніж 5 тонн
4 N1 транспортні засоби, які спроектовані та виготовлені для перевезення вантажів, та які мають максимальну масу не перевищує 3,5 тонни
5 N2 транспортні засоби, які спроектовані та виготовлені для перевезення вантажів, та які мають максимальну масу, що не перевищує 3,5 тонни, але не більше 12 тонн
6 N3 транспортні засоби, які спроектовані та виготовлені для перевезення вантажів, та які мають максимальну масу понад 12 тонн
7 O1 причепи, максимальна маса яких не перевищує 0,75 тонн
8 O2 причепи, максимальна маса яких більша за 0,75 тонни, але не перевищує 3,5 тонни
9 O3 причепи, максимальна маса яких більша за 3,5 тонни, але не перевищує 10 тонн
10 O4 причепи, максимальна маса яких понад 10 тонн
11 L1 двоколісний транспортний засіб, максимальна швидкість якого не перевищує 50 км/год, об’єм двигуна не перевищує 50 куб.см та (або) потужність не перевищує 4 кВт.
12 L2 триколісний транспортний засіб, максимальна швидкість якого не перевищує 50 км/год, об’єм двигуна не перевищує 50 куб.см та (або) потужність не перевищує 4 кВт.
13 L3 двоколісний транспортний засіб, робочий об’єм двигуна якого перевищує 50 куб.см (або); максимальна швидкість перевищує 50 км/год.
14 L4 триколісний транспортний засіб з колесами, асиметричними по відношенню до середньої поздовжньої площини, робочий об’єм двигуна не перевищує 50 куб.см та максимальна швидкість не перевищує 50 км/год.
15 L5 триколісний транспортний засіб з колесами, симетричними по відношенню до середньої поздовжньої площини, максимальна швидкість не перевищує 50 км/год, об’єм двигуна не перевищує 50 куб.см та (або) потужність не перевищує 4 кВт.
16 L6 чотириколісні транспортні засоби, маса яких не перевищує 350 кг, максимальна швидкість не перевищує 50 км/год, об’єм двигуна не перевищує 50 куб.см та (або) потужність не перевищує 4 кВт.
17 L7 чотириколісні транспортні засоби, інші, ніж транспортні засоби категорії L6, маса яких не перевищує 400 кг (550 кг для транспортних засобів, призначених для перевезення вантажів) та потужність двигуна не перевищує 15 кВт.
18 M1G КТЗ підвищеної прохідності категорії M1
19 M2G КТЗ підвищеної прохідності категорії M2
20 M3G КТЗ підвищеної прохідності категорії M3
21 N1G КТЗ підвищеної прохідності категорії N1
22 N2G КТЗ підвищеної прохідності категорії N2
23 N3G КТЗ підвищеної прохідності категорії N3

Клиенты о нас

 • Для меня, как для частного предпринимателя очень важно поддерживать автопарк в исправном состоянии, на станции техосмотра очень вежливый и квалифицированный персонал, знают свою работу на все 100. Существует процедура записи, очередей нет, прошли довольно быстро и без проблем. Спасибо за сотрудничество.

  • Артем Новиков
  • Частный предприниматель
 • Наша клиника уже не первый год проходит техосмотр у Вас, я и весь водительский коллектив очень довольны, что наши автомобили которые спасают жизнь людям, в таких надежных руках, очень грамотный и квалифицированный персонал, техосмотр очень важная составляющая в жизни автомобиля, я всегда уверен и спокоен что наши автомобили эксплуатируются без дефектов и поломок.

  • Александр Громов
  • Водитель скорой помощи